Super User

Super User

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

انواع پوشش های ضد حریق

- رنگ های ضد حریق جهت استراکچرهای چوبی و مصنوعات چوبی
- رنگ های ضد حریق جهت استراکچرهای فلزی، استیل و گالوانیزه
- پوشش های پلی استر نانو جهت حفاظت در برابر حریق سطوحی مانند فرش، موکت، پرده، مبل و ...
- ملات های ضد حریق جهت حفاظت در برابر حریق جهت کاربرد در سطوح داخلی و خارجی، ساختمان، سازه های فلزی و بتنی و ..

 

- سیستم اطفا حریق آیروسل AEROSOL MAG SOYUZ

 ایمن اقلیم به عنوان نماینده انحصاری سیستم های اطفاء حریق آیروسل AEROSOL MAG محصول سازمان هوافضای روسیه سایوز(SOYUZ)، پیشرفته ترین تکنولوژی گازهای خاموشکننده موجود در دنیا را عرضه می نماید. تکنولوژی اطفاء AEROSOL MAG برای نخستین بار در دنیا توسط سایوز ساخته و پایه گذاری شده و طی سه دهه اخیر تاییدیه ها و استاندارد های متعددی را اخذ نموده است.
سیلندر اطفاء حریقAerosol MAG  مزایای فراوانی داشته که در میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-حجم پایین این محصول باعث می¬شود تا قدرت اطفـــاء یک واحــد  Aerosol MAG ،  3  برابر هالون  و 16 برابر   Co2 و  6 برابر FM200 باشد.
2-عایق در برابر الکتریسیته (این ویژگی سبب میشود استفاده ازگـاز مذکور برای مکانهایی که قطعات الکتریکی حساس وجود دارند بدون اشکال باشد.
3-نصب و راه اندازی آسان،  بطوریکه زمان نصب و راه اندازی را تا یک پنجم سایر سیستمها کاهش می دهد.
4-توانایی اطفاءحریق به صورت شیمیایی از طریق متوقف شدن واکنش های زنجیره ای حریق.
5-عدم نیاز به لوله کشی.
6-عدم نیاز به شارژو نگهداری.
7-عدم نیاز به تست های هیدرواستاتیک.
8- عدم ایجاد گاز های سمی و گلخانه ای.
9 - عدم تخریب لایه ازون (سازگار با محیط زیست).
10-  عدم  ایجاد گرما و خطر خفگی برای انسان.
11- این محصول در برابر رطوبت مقـــــاوم بوده و در شرایط آب و هوای مختلف ماندگـــاری طولانی دارد  (ساخته شده از آلومنیوم نوع مارین)
12- تحت فشار نبودن سیلندرها، این ویژگــــی سبب میشود کــــه خطر انفجار سیلندر و آسیب رسانی به تجهیزات و نیروی انسانی را نداشته باشد.
13- دارای تائیدیه ها و استانداردهای بین المللی معتبر.
14- دارای گارانتی 10 ساله

سیستم های اعلام حریق هوشمند پوتر آمریکا

کمپانی potter  آمریکا پیشرو در زمینه تولید قطعات و تجهیزات پیشرفته اعلام و اطفا حریق، فعالیت خود را از سال 1898 آغاز نموده و به عنوان اولین تولید کننده فلوسوئیچ های آبی با
تنظیم تاخیر زمانی خروجی و دارای سیستم های Evacuation منحصر به فرد، سیستم های Releasing کانونشنال و آدرس پذیر، برقراری ارتباط با کنترل پنل ها تنها از طریق ارسال ایمیل
از هر نقطه دنیا، قابلیت برنامه ریزی و پرگرام کردن 255 کنترل پانل به صورت همزمان، تجهیز نمودن فضاهای گسترده با تعداد 24638 تجهیز آدرس پذیر، کنترل و برنامه ریزی تنها از طریق
یک کنترل پانل مرکزی
- سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر (Addressable Fire Alarm System)
- سیستم های اعلام حریق زونال (Conventional Fire Alarm System)
-دارای کنترل پنل هایی با قابلیت لینک شدن 32 کنترل با هم با فاصله KM 2/2 از یکدیگر و برنامه ریزی و کنترل و مانیتورینگ تمامی تجهیزات و کنترل پنل از یک نقطه
-قابلیت برنامه ریزی، مانیتورینگ و کنترل همزمان 256 کنترل پنل از طریق نرم افزار مدیریتی
-قابلیت برنامه ریزی و مانیتورینگ از طریق شبکه LAN، WAN و IP
-قابلیت ارسال ایمیل و پیام یادآوری جهت اطلاع از وضعیت کنترل پنل و تجهیزات لینک شده به آن، بروز رسانی تجهیزات، تعویض باطری و ...
-دارای میمیک پنل جهت مانیتورینگ و کنترل از نقاط مختلف
-دارای INPUT/OUTPUT های قابل برنامه ریزی
-قابلیت برنامه ریزی به صورت CLASS A و CLASS B
-دارای رله های LATCHING  / NOT LACHING
-دارای اینتر فیس RS-485
-دارای رله خروجی SUPERVISORY، FAULT و ALARM
-دارای ماژول های فیبر نوری برای پروژه هایی با وسعت بسیار زیاد
-امکان کنترل و مانیتورینگ و برنامه ریزی پنل های یک پروژه به وسعت پراکندگی در سطح کشور یا گلوبالی

آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر

به گزارش افکارنیوز، اکنون 45 روز از این حادثه گذشت و جالب اینکه بعد از این حادثه هم شاهد آتش سوزی در خطوط لوله انتقال گاز ترش به گناوه در روز شنبه 17 مرداد بودیم که در مورد این حادثه هم وعده هایی مشابه داده شد اما به هیچ کدام عمل نشد.
اینکه مسئولین در پی بروز یک حادثه جو گیر می شوند و سریع وعده هایی می دهند اما بعد از مدتی این وعده ها به فراموشی سپرده می شوده، تازگی ندارد و ملت و مردم به آن عادت کردند.
در ساعت 17:30 روز چهارشنبه 16 تیر ماه مخازن پالایشگاه پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر دچار آتش سوزی شد و بعد از سه روز با اتمام کامل مواد سوختنی داخل مخازن، خاموش شد.
بیژن زنگنه وزیر نفت 2  روز پس از شعله ور شدن پالایشگاه آبادان در محل آتش سوزی حضور یافته بود و در جلوی چشمان وی بیت المال در حال سوختن بود، اعلام کرد که «عملیات ضربتی خاموش کردن آتش موفقیت آمیز نبوده  و طبق اعلام تیم عملیات، حدود ۱۰ تا ۱۵ ساعت زمان می برد تا محتوای مواد سوختی درون مخزن بسوزد و به پایان برسد. باید تا پایان سوختن مواد مخزن صبر کرد».
همچنین مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی که با تاخیر 2 روزه در محل آتش سوزی حاضر شد، در اظهاراتی تعجب برانگیز گفت: این یک تصمیم جمعی بود که بگذاریم مواد بسوزد.
بنا به گفته مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران، میزان خسارت تخمینی ناشی از حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا ٦٠ میلیون یورو است.
سه روز بعد از این حادثه ، فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت که تیم کارشناسی با حضور افراد متخصص و فنی به منظور بررسی دلایل و عوامل آتش‌سوزی و برآورد میزان خسارت پتروشیمی بوعلی سینا از سوی کمیسیون به ماهشهر اعزام خواهد شد.
وی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز از «حضور زنگنه در کمیسیون انرژی برای بررسی ابعاد آتش سوزی پالایشگاه ماهشهر» خبر داد و افزود: بعد از اعزام این تیم از بیژن زنگنه وزیر و معاونین وزارت برای حضور در کمیسیون دعوت می شود و بعد از گرفتن گزارش آنان، نظر نهایی کمیسیون انرژی در مورد این حادثه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
همچنین اسد اله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس روز سه شنبه 22 تیر ماه در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز از «تصمیم کمیسیون انرژی بر حضور زنگنه و ربیعی در مجلس» خبر داد و گفت که در جلسه رسمی کمیسیون تصمیم گرفته شد تا یک هیئت مرکب از اعضای کمیسیون انرژی، مسئولین پدافند غیرعامل، متخصصان و کارشناسان فنی و ایمنی به ماهشهر جهت بررسی حادثه اعزام شوند و پس از گزارش این هیئت، بیژن زنگنه وزیر نفت و علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان سهامدار هلدینگ خلیج فارس در جلسه کمیسیون حاضر شوند تا به سوالات نمایندگان پاسخ دهند.
از طرف دیگر علی گل مرادی نماینده بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی در مجلسروز شنبه 19 تیر در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز ضمن «تشریح جزئیات حادثه پالایشگاه ماهشهر» و با بیان اینکه کمیسیون انرژی مجلس پیگیر این حادثه و علل و عوال وقوع این آتش سوزی است، گفت: بعد از وقوع این حادثه اینجانب از طرف کمیسیون ماموریت یافتم تا گزارشی تهیه و به کمیسیون تقدیم کنم.
در حالا حاضر 45 روز از حادثه آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا می گذرد، هنوز برای تحقق وعده های داده شده رئیس کمیسیون انرژی مجلس به مردم، سخنگوی کمیسیون و حتی نماینده ماهشهر، گامی برداشته نشد و دلایل تعلل و کم کاری کمیسیون هم مشخص نیست.
از آنجا که کمیسیون انرژی مجلس مقرر کرد تا ابتدا هیئتی به ماهشهر اعزام شود و بعد از 2 وزیر نفت و تعاون جهت حضور در کمیسیون دعوت شود، و از طرفی هنوز هیئتی اعزام نشده، در واقع بدان معناست که بعد از بزرگترین آتش سوزی در پالایشگاه کشور، وزیر نفت بعنوان بالاترین مقام مسئول هیچ گزارشی به مجلس نداده و معلوم نیست که چه زمانی گزارش بدهد و ازطرف دیگر کمیسیون تخصصی مجلس هم چندان پیگیر این موضوع نیست.
از طرف دیگر در دقایق اولیه بامداد روز شنبه 17 مرداد خطوط لوله انتقال گاز ترش نزدیک شهر گناوه در استان بوشهر دچار آتش سوزی شد.
در این حادثه یک نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.
محل حادثه 30 کیلومتری گناوه و 130 کیلومتری بوشهر بود.
این حادثه در ایستگاه تقویت فشار گودری در روستای شول شهرستان گناوه اتفاق افتاد.
بعد از این حادثه فریدون حسنوند نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز از اعزام هیئت کمیسیون انرژی به گناوه خبر داد و گفت: مجلس پیگیر حادثه آتش سوزی خطوط لوله انتقال گاز ترش به گناوه است و ما از این حادثه گزارش تهیه می کنیم.

نرم افزار مدیریت سیستم FMT

قابلیت اتصال همزمان 255 پانل سری 6000
قابلیت فیلتر کردن اطلاعات براساس نوع، تاریخ، زمان، و ...،
قابلیت گزارش گیری از وقایع به صورت فایل های WORD, EXCEL

پانل اعلام و اطفاحریق (Realeasing PFC-6075R)

قابلیت اتصال 75 تجهیز آدرس پذیر به پانل
قابلیت ایجاد 99 زون به صورت نرم افزاری
دارای  NAC آشکار ساز خروجی با جریان 3 آمپر

تماس و پشتیبانی

  • آدرس: تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از پل کردستان پلاک 53 طبقه سوم غربی
  • ایمیل: info@imeneghlim.ir
  • تلفن: 02188614494
  • فکس: 02188614493